Gizlilik İlkeleri

Sayın Müşterimiz ;

Merkezimiz resmi satış sitelerinden yaptığınız alışverişler özel hayatın gizliliği esası kapsamında gizlidir. Özel bakım ürünlerimiz size Tuna Sağlık özel kapalı kutularında gönderilmekte ve size ürünlerinizi getiren kargo görevlisi dahi içerisinde ne olduğunu bilmemektedir. Dolayısı ile rahatlıkla siparişlerinizi iş yeri adresinize dahi isteyebilir veya çalıştığınız kurumun, oturduğunuz sitenin güvenliğine bıraktırabilirsiniz.

http://www.oestro.com de alışverişinizin güvenliği 128 bit SSL Protokolü ile sağlanmaktadır. Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde kullanılan SSL Protokolü sayesinde; alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz http://www.oestro.com den bağımsız olarak şifrelenerek, provizyon alınacak bankanın sanal pos sistemine güvenli bir ortamda iletilir.

Kredi kartı bilgileri genel kanının aksine internet ortamında değil; çoğunlukla gündelik kullanımda, fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Unutmamak gerekir ki; kredi kartına ait tüm bilgiler kartın üzerinde yazılıdır. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve bankanız haricinde hiçbir kişi, kurum veya kuruluş bilgilerinize ulaşamamaktadır.

Gerektiği takdirde, banka ya da Tuna Sağlık Ürünleri yetkilileri, kredi kartı sahibini telefonla arayarak sipariş teyidi isteyebilir. Bu uygulama daha sağlıklı ve güvenli bir alışveriş için bankacılık sektörü tarafından da gerekli görülen bir standarttır.

http://www.oestro.com yi ziyaret etmek için herhangi bir kişisel bilginizi vermeniz gerekmemektedir. Ancak üye olmak ya da alışveriş yapmak için bazı bilgilerinize ihtiyaç duyulmaktadır. Tuna Sağlık Ürünleri kişisel bilgilerinizin gizliliğine ve korunmasına büyük önem vermekte ve bu bilgileri gerekli teknik altyapıyla güvence altına almaktadır. Kişisel bilgileriniz başka şahıs veya kurumlarla paylaşılmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sunucularımızda tutulmamakta ve kayıt altına alınmamaktadır. Bilgileriniz; alışverişiniz sırasında onay için bankaya yönlendirilmektedir. http://www.oestro.com den alışveriş yapılan bilgisayarların IP adresleri, herhangi bir sahtecilik durumunda kullanılmak üzere kayıt altına alınmaktadır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birisinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Oestro Göğüs Kremi Resmi Satış Sitesi

Oestro Göğüs Kremi 2003 yılından beri yurt dışında yüksek teknoloji ile üretiliyor. Sentetik hormon veya zararlı madde içermeyen Oestro doğal göğüs bakımında tüm dünyada emzirme sonrası ve kilo kaybı ile oluşmuş göğüs deformasyonlarında tercih ediliyor. Yıllardır %100 doğal dünyaca ünlü bitki özleri etkisi ile bayanlar tarafından göğüs toparlayıcı, göğüs dikleştirici, göğüs sıkılaştırıcı ayrıca yine %100 bitkisel daidzein kapsülü ile sönmüş veya küçük göğüslerde göğüs dolgunlaştırıcı olarak da memnuniyet ve güvenle kullanılıyor..

İletişim

0216 463 01 00
0532 523 17 51
info@oestro.com
info@tunasaglik.com.tr

Twitter

    Facebook