Hakkımızda

Sağlıklı ve İyi Bir Yaşam

TUNA Sağlık Ürünleri Sanayi İç ve Dış Ticaret Ltd Şti, kökleri hem Türkiye hem de Asya ya dayanan modern bir Türk firmasıdır.

Biz, iyi bir yaşam için sağlığın önemli olduğuna ve Türk insanının, dünyanın önerdiği en iyi sağlık şartlarını hakettiğine inanıyoruz.İyi sağlık bir bütündür. Fiziksel sağlığın yanısıra zihinsel sağlığı da içerir ve güzellik ve mutluluğu da kapsar.

TUNA nın sağlık ve güzellik üzerindeki eli İstanbul Boğazın dan bizlere uzanır.

Biz Türkiye ye , dünyanın dört bir yanından en yeni düşünceleri ve ürünleri getirerek insanların dengeli ve sağlıklı hayatlar kazanıp bunu muhafaza etmelerine yardımcı olmak için çaba sarfediyoruz. Bazı ürünlerimiz Türkiye için çok yeni olabilir ;ancak bunlar kökenleri özellikle Asya ya dayanan varlıkları yüzlerce yıldır diğer ülkelerde de bilinen geleneksel bitkisel kürlerdir.

Bizler, özellikle Asya nın geleneksel sağlık, güzellik ve gençlik sırlarını ortaya çıkartıp Türkiye deki müşterilerimizin yararına sunmak istiyoruz. Asya ve Avrupa arasında duran eşsiz mirasımızla sadece Asya mirasımızın sırlarını anlamakla kalmıyor aynı zamanda bunu Türkiye için uyarlayabiliyoruz.

İster Uzak Doğu nun tarihi sırlarının keşfi olsun, ister Batı dünyasının daha yeni keşifleri olsun, biz inanıyoruz ki doğadan gelen sağlığın herkese faydası olabilir ve herkesin buna sahip olmaya hakkı vardır.İstekleriniz için:

E-posta: info@oestro.com

Tel : +90 216 463 01 00 Fax : +90 216 463 01 00

TUNA Sağlık Ürünleri Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Bostancı Mah. Kocayol Cad. No:44/C Kadıköy

İstanbul, Turkey

Oestro Göğüs Kremi Resmi Satış Sitesi

Oestro Göğüs Kremi 2003 yılından beri yurt dışında yüksek teknoloji ile üretiliyor. Sentetik hormon veya zararlı madde içermeyen Oestro doğal göğüs bakımında tüm dünyada emzirme sonrası ve kilo kaybı ile oluşmuş göğüs deformasyonlarında tercih ediliyor. Yıllardır %100 doğal dünyaca ünlü bitki özleri etkisi ile bayanlar tarafından göğüs toparlayıcı, göğüs dikleştirici, göğüs sıkılaştırıcı ayrıca yine %100 bitkisel daidzein kapsülü ile sönmüş veya küçük göğüslerde göğüs dolgunlaştırıcı olarak da memnuniyet ve güvenle kullanılıyor..

İletişim

0216 463 01 00
0532 523 17 51
info@oestro.com
info@tunasaglik.com.tr

Twitter

    Facebook